Memleket’de Genç Mi Kaldı ?

Gençsiz Şehire Genç Ofis… EFLANİ Belediyesi Tarafından Hürriyet Caddesi Üzerine Yapılan ve yapımı tamamlanan Beldiye İş Merkezi Genç ofisi oluyor. Belediye Tarafından yapılan ve yapımı Tamamlandıgı günden beri rabet görmeyip..

Memleket’de Genç Mi Kaldı ?
Yayınlanma: Güncelleme: 97 views

Gençsiz Şehire Genç Ofis…

EFLANİ Belediyesi Tarafından Hürriyet Caddesi Üzerine Yapılan ve yapımı tamamlanan Beldiye İş Merkezi Genç ofisi oluyor.

Belediye Tarafından yapılan ve yapımı Tamamlandıgı günden beri rabet görmeyip boş duran Eflani Belediyesi İşmerkezi Gençlik ve Spor Müdürlüğüne 10 yıl bedelsiz olarak Devredilerek Üniversiteli ögrencilerin kullanımına sunuldu.

Eflani Beldiye Başkanı İbrahim Ertuğrul Sosyal Medya Hesabından yaptığı Duyuruda

GENÇ OFİS GELİYOR…

İlçemizde yaşayan, Meslek yüksek okulunda okuyan, gurbetten gelen tüm gençlerimize hitap edecek GENÇ OFİS, belediyemize ait İŞ MERKEZİ nin 2 ve 3. Katında toplam 900 M2 alanda yer alacak.
Eylül ayı içinde belediye meclisimiz tarafından gerçekleştirilen olağanüstü toplantıda Bu taşınmaz Gençlik ve Spor İl müdürlüğüne 10 yıl süre ile bedelsiz tahsis edilmişti. Ardından gerçekleşen girişim ve yazışmalar sonucu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından olumlu bulundu. Şimdi ise Yatırım Hizmetleri Genel müdürlüğü nezdinde takibimizde.
GENÇ OFİS tamamlandığında;
1- Konferans salonu
2- Cep sineması
3- Okuma salonu
4- Uygulama mutfağı
5- Müzik atölyesi
6- Play station
7- Satranç
8- Dart
9- Tenis
10-El sanatları atölyesi

Gibi birimler bulunacak.
İlçemize ve sevgili gençlerimize hayırlı olsun dedi.

Öte Yandan Bazı Yayın kuruluşlarından Eflanili Gençlere Genç Ofis Hayırlı olsun Başlığı atıldı.

Eflani Halkı ise ilcemizde genç mi Kaldı? Okulunu bitiren göç ediyor günden güne göç veriyoruz Bizim gençlerin atari salonlarında Play station oynamaya değil iş sahasına ihtiyacımız var gençlerimize iş istihamı sağlayın diye tepki gösterdi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.