Karabük ve Ayı Siyaseti

Son günlerde Karabük Gündemini ayılar oluşturuyor. Havaların olumsuz gitmesi biolejik denge ile beraber yaban hayatıda etkiledi. Ormanlarda aç kalan ve yiyecek aramak için şehir merkezine inen ayı ve yavruları adeta..

Karabük ve Ayı Siyaseti
Yayınlanma: Güncelleme: 283 views

Son günlerde Karabük Gündemini ayılar oluşturuyor.

Havaların olumsuz gitmesi biolejik denge ile beraber yaban hayatıda etkiledi.

Ormanlarda aç kalan ve yiyecek aramak için şehir merkezine inen ayı ve yavruları adeta son günlerin Karabük gündemi oldu.

Aslında bir çok şehirde benzer olaylara sık sık rastlıyoruz Turistik bölgelerde bile benzer olaylara rastlanıyor yiyecek arayan domuz,tilki,kurt ayı gibi yabani hayvanlar çöplüklerin kapatılıp depolama sistemine geçildikten sonra şehir merkezlerinde yiyecek aramaya başladı.

Karabük’te benzer olaylara şahit oluyoruz anne ayı ve yavruları sehirmerkezinde yiyecek avına çıkmışlar lakin öyle bir kesim varki ayıları fırsat bilip siyasete çevirdiler işi.Karabukun gelişmediği Karabük’ün bir köy konumunda olduğunu savunan kesim el altından Belediye Gönderme yaptılar.Önümüzdeki yerel seçimlerde artık adaylardan Karabük’ün etrafına Tel çift çektirme taavütü alır öyle oy verirsiniz.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.