İYİ PARTİ AYTAÇ’A SAHİP ÇIKTI

Eflani CHP ilçe Başkanı Ahmet Aytaçın Görevden alınmasının ardından İyi Parti Safranbolu İlçe Başkanı Müşerref Özer Yaptığı açıklama ile CHP nin almış Olduğu Kararın yanlış olduğunu ve kınadığını bildirdi. Özer..

İYİ PARTİ AYTAÇ’A SAHİP ÇIKTI
Yayınlanma: Güncelleme: 102 views

Eflani CHP ilçe Başkanı Ahmet Aytaçın Görevden alınmasının ardından İyi Parti Safranbolu İlçe Başkanı Müşerref Özer Yaptığı açıklama ile CHP nin almış Olduğu Kararın yanlış olduğunu ve kınadığını bildirdi.

Özer Yaptığı açıklamada,Hemşehrisine sahip çıktı.

Henüz adaylığı açıklanmadan önce memleketi Eflaniye yapmış olduğu ziyarette Sayın Hakan Peker ile çekildiği fotografı sosyal medya hesabından paylaşan CHP Eflani İlçe Başkanı Sayın Ahmet Aytaç’ın görevden alınmasının İyi Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Sayın Hakan Peker ile ilişkilendirilmeye çalışılmak “kişilerin bireysel hak, özgürlük ve hürriyetlerine” yönelik bir girişimdir.

Kaldı ki Sayın Hakan Peker 32 yıldır kendini müziğe adayan ve her kesimden insanın kalbinde yer edinmiş değerli bir sanatçımızdır. Haliyle Türkiye’ye mal olmuş Sayın Hakan Peker nasıl ki kişilerin “dini, dili, mezhebi ya da siyasi görüşlerine” göre ayrım yapmadan fotoğraf çektiriyorsa CHP Eflani ilçe Başkanı Sayın Ahmet Aytaç’ın da Sayın Hakan Peker ile fotoğraf çektirmek istemesi gayet normal bir durumdu. Asıl normal olmayan ise sanatçıya duyulan saygı ve hayranlığın siyasi mesaj olarak değerlendiriliyor olmasıydı.

Yaşanan bu olay sonrası Belediye Başkan Adayımız Sayın Hakan Peker sevdiği bir hemşerisi ve bir seveni olan CHP Eflani ilçe başkanının bu fotografın mazeret gösterilerek görevinden alınması üzerine Sayın Ahmet Aytaç’ı arayarak üzüntülerini dile getirmiş. Yapılan bu yanlıştan en kısa dönülmesi temennisinde bulunmuştur.

Saygılarımızla
İYİ Parti Safranbolu İlçe Başkanlığı, dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.