İşe Alıyoruz Deyip Üstüne Hayali Şirketler Kurulmuş

İş Vaadiyle kandırıp Üstüne Hayali Şirketler Kurmuşlar. Karabük’te yaşayan Halil tabak isimli şahıs işe girme Vaadiyle arkadaşı tarafından üstüne kurulan hayali şirketle yüzbinlerce vergi borcuyla karşı karşıya kaldı. Yaşadıklarını Gazetemize..

İşe Alıyoruz Deyip Üstüne Hayali Şirketler Kurulmuş
Yayınlanma: Güncelleme: 1.683 views

İş Vaadiyle kandırıp Üstüne Hayali Şirketler Kurmuşlar.

Karabük’te yaşayan Halil tabak isimli şahıs işe girme Vaadiyle arkadaşı tarafından üstüne kurulan hayali şirketle yüzbinlerce vergi borcuyla karşı karşıya kaldı.

Yaşadıklarını Gazetemize anlatan Halil Tabak, 2017 2018 yılından itibaren faceden iletişime geçtiğim tanıdığım bildiğim S.Yazıcı isimli şahısla konuştuğumuzda işe ihtiyacım var diyerek konuları anlatmıştım.O tarihlerde Karabük’te hastaneden tehdit şantaj nedeniyle istifa ettirildiğimden bahsedip işe ihtiyacım var diye söyledim.

Bana yardımcı olacağını söyleyip ama İstanbula gelmen gerekli dedi bende bu süre zarfında birzaman sonra ailemle zor durumda kaldığım için 3 arkadaş buluşup arkadaşlarla İstanbul’a S. Yazıcı nın yanına gittik orda yüzyüze konuşmamızın ertesi günü bizleri notere işe girmek için evrak yaptırmak amaçlı sözleşme imzalalattirdilar.

Ancak okumadan imzaladığımız bize sözleşme diye bahsedilen noter anlaşmasının vekalet olduğunu öğrendik birsüre sonra maliyeden gelen tebligatla üzerime hayali sirket ve şirketler olduğunu öğrendim adıma kurulan hayali şirketler 2018 2019 yıllarında adıma hirtekstil ve 2019 2020 senin üzerimden alınacak diye üzerime tekrar sözleşme niyetine vekalet alıp 2020 yılında hayali inşaat şirketini devir etmişler bu konularla ilgili makamlar tarafından yapılan araştırmalar sonucu olarak tarafıma milyonlarca lira vergi borcu çıkartılmıştır.Hukuk mücadele devam etmektedir adaletin eryada gec tecelli edeceğine inanıyorum dedi

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.